Psy w Tajlandii

Kategoria wpisu: Bezpieczeństwo w Tajlandii
pies w tajlandii

W Tajlandii spotkacie bardzo dużo bezpańskich psów, pałętających się pomiędzy ludźmi, nieraz całymi stadami. Psy w Tajlandii Zazwyczaj nie są groźne i mogą wywoływać współczucie. Nie dajcie się jednak za bardzo rozczulić. Tajskie psiaki wcale źle się nie mają, większość z nich ma swoje miejsca, w których codziennie dostaje coś do jedzenia lub też gdzie wraca spać. Chociaż żyją znacznie biedniej niż nasze psy, mogą spędzać całe dnie na wolności i żyć bliżej siebie nawzajem.

Im dłużej przebywa się w Tajlandii, tym łatwiej zrozumieć, że taki stan rzeczy wcale nie jest dla nich zły, a wiele z nich jest dokarmianych, a również szczepionych i kastrowanych na koszt państwa. Warto jednak zachować ostrożność zbliżając się do psów. Kiedy widzimy, że ewidentnie czegoś pilnują, najlepiej w ogóle nie patrzeć w ich stronę i szybko przejść bokiem. W kwestii głaskania też lepiej mieć się na baczności, tajskie psy nie przywykły do tego typu relacji z człowiekiem i nieraz, wystraszone, mogą zareagować niewłaściwie.

To może Cię zainteresować!

Pogoda na Fuerteventurze

Jeżeli wybierasz się na wakacje na Fuerteventurze, z pewnością ciekawi Cię jaka jest tam pogoda i czy jest to

Read More...

Plaża Risco del Paso – Fuerteventura

Jeżeli jesteś na Fuerteventurze, koniecznie musisz odwiedzić plaże Risco del Paso. Jest to ogromna, długa i szeroka plaża miesząca

Read More...

Jak wynająć samochód na Fuerteventurze

Fuerteventura to piękna, malownicza hiszpańska wyspa. Jednak, aby odkryć wszystkie jej uroki musimy wyposażyć się w jakiś środek transportu.

Read More...

Masz coś do powiedzenia? Zrób to!:

Twój adres email nie będzie opublikowany

Mobile Sliding Menu