Damnoen Saduak Floating Market, Ratchaburi

Kategoria wpisu: Atrakcje w Tajlandii
Wodne markety w Bangkoku

Wycieczki do jednego z najbardziej znanych pływających targów w Tajlandii często sprzedawane są w pakcie z wypadem do Rose Garden i nie bez powodu – rynek znajduje się zaledwie 40 minut na południe od Nakhon Pathom. Damnoen Saduak słynie z tajskiej kuchni serwowanej z pływających łodzi i z… rzeszy turystów. Żeby zobaczyć trochę tajskiej rzeczywistości poza turystyczną otoczką, dobrze by było, żebyście wybrali się tam możliwie rano, zanim zjawią się tłumy. Dojazd do słynnego wodnego targu możecie mieć zagwarantowany w ramach zorganizowanej wycieczki lub udać się tam na własną rękę. Wystarczy wsiąść do autobusu publicznego, odjeżdżającego z dworca autobusowego Southern Southern do Damnoen Saduak w 40-minutowych odstępach od 6 rano. Opłata za przejazd w jedną stronę wynosi około 50 THB. Autobusy zwykle zatrzymują się około 1 km od głównego rynku Damnoen Saduak. Z tego miejsca trzeba będzie jeszcze wynająć łódź, aby dostać się na rynek i tu, jak zawsze, ceny warto negocjować. Jeżeli natomiast szukacie wodnego marketu o trochę bardziej lokalnym charakterze, sprawdźcie 7 niesamowitych wodnych marketów w okolicy Bangkoku i który tu wybrać?

To może Cię zainteresować!

Pogoda na Fuerteventurze

Jeżeli wybierasz się na wakacje na Fuerteventurze, z pewnością ciekawi Cię jaka jest tam pogoda i czy jest to

Read More...

Plaża Risco del Paso – Fuerteventura

Jeżeli jesteś na Fuerteventurze, koniecznie musisz odwiedzić plaże Risco del Paso. Jest to ogromna, długa i szeroka plaża miesząca

Read More...

Jak wynająć samochód na Fuerteventurze

Fuerteventura to piękna, malownicza hiszpańska wyspa. Jednak, aby odkryć wszystkie jej uroki musimy wyposażyć się w jakiś środek transportu.

Read More...

Masz coś do powiedzenia? Zrób to!:

Twój adres email nie będzie opublikowany

Mobile Sliding Menu